Movies
Ratings
64
SwiriRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Villain and WidowRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0