Titles you rated
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
FluRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
SecretRated ★ 1.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0