Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0