Titles you rated
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
Fatal FrameRated ★ 0.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Iron SkyRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 0.5
Van HelsingRated ★ 2.5
DarkmanRated ★ 4.0
Mourning GraveRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0