Movies
Ratings
492
The Last CastleRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Unbroken: Path to RedemptionRated ★ 2.0
PapillonRated ★ 3.5
I'm Not There.Rated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
MauriceRated ★ 1.5
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 2.0
ElizabethtownRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0