Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 5.0
Pat & MatRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
TedRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0