Movies
Ratings
391
The Great GatsbyRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Don't MoveRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5