Series
Ratings
70
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.0