Titles you rated
SilentRated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
And, LiveRated ★ 3.5
18/40: Unbreakable Bond of DreamsRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 1.0
Beyond GoodbyeRated ★ 3.5- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 4.0
Ao Haru RideRated ★ 3.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 2.0
Cinderellas of MidsummerRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Hold my hand at TwilightRated ★ 4.0
The Forest of Love: Deep CutRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Gift of Your HeartRated ★ 2.0
NatsuzoraRated ★ 5.0
AnoneRated ★ 3.5