Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
Space CowboysRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.0
11:14Rated ★ 3.0
BeatRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
In Good CompanyRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0