Titles you rated
The SignalRated ★ 0.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0
Kiss of the DragonRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
The RiteRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.0
The RuinsRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 3.0
The Descent: Part 2Rated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0