Movies
Ratings
125
Deja VuRated ★ 2.5
Memories of the SwordRated ★ 0.5
The Plan ManRated ★ 1.0
ShameRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
WarriorRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
Son of SaulRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Empire of LustRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.0
National SecurityRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0