Movies
Ratings
139
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
3-IronRated ★ 4.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 2.0
Lord of WarRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
AssemblyRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
CrossingRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0