Movies
Ratings
36
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0