Movies
Ratings
432
The HandmaidenRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
DemolitionRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
HellcatsRated ★ 2.5
MissingRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.5