Series
Ratings
40
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5