Titles you rated
The Zone of InterestRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0- WeddingRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.5
Last SummerRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
MaRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5
Project SilenceRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The LedgeRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 3.0
BestsellerRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 2.5