Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
JulesRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 3.5
CarrieRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 2.5
The Lost CityRated ★ 3.0