Titles you rated
HealerRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0