Movies
Ratings
89
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Idea of YouRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5