Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Drive-Away DollsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Nightmare AlleyRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
BambiRated ★ 3.5