Titles you rated
HarbinRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 0.5
CocoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
The Black PhoneRated ★ 0.5
Seoul VibeRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0