Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 0.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
ConnectRated ★ 0.5
Desperate Mr. XRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
One Ordinary DayRated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The K2Rated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 1.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.0