Movies
Ratings
242
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MovingRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
Seoul VibeRated ★ 1.0
The UnjustRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Road to BostonRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5