Movies
Ratings
121
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 1.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0