Titles you rated
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 5.0
Clannad After StoryRated ★ 5.0
ClannadRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 4.0
- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- 원피스 17기Rated ★ 5.0