Series
Ratings
372
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Uncle GrandpaRated ★ 2.0- Inazuma Eleven Season 3Rated ★ 1.0
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 2.0
Pingu Season 5Rated ★ 3.0- Ben 10: OmniverseRated ★ 3.0
Pingu Season 4Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0- Beyblade: Metal FusionRated ★ 2.0
- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 2.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Pingu Season 3Rated ★ 3.0
Pingu Season 2Rated ★ 3.0- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 3.0
- Ben 10: Ultimate AlienRated ★ 2.5
- Ben 10: Alien ForceRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 2.5