Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 1.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
LavaRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
SpyRated ★ 2.0