Series
Ratings
63
JumongRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 0.5
Temptation of WifeRated ★ 0.5
Full HouseRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.0
PastaRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 0.5
Dong YiRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 0.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Romantic PrincessRated ★ 4.5
Cheongdamdong 111Rated ★ 1.0
Queen InsooRated ★ 3.0