Movies
Ratings
600- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
Dumb MoneyRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.5
Ready or NotRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
SleepRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0