Series
Ratings
150
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
MemoristRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 3.0