Movies
Ratings
178
The UnjustRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5