Series
Ratings
90
Shotgun MarriageRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Addicted To MysteryRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5- 도쿄전력소녀Rated ★ 2.5
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 3.5
Antiquarian Bookshop Biblia's Case FilesRated ★ 4.0
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5- うぬぼれ刑事Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0- WATER BOYS2Rated ★ 1.5
- Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
WATER BOYSRated ★ 2.0