Movies
Ratings
56
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Sex and ZenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
CatsRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0