Movies
Ratings
543
The ShiningRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 1.0
Gone GirlRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Always Be My MaybeRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Oh, Ramona!Rated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 2.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.5