Titles you rated
It Chapter TwoRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 0.5
The Darkest MindsRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
Handsome DevilRated ★ 4.0
NoahRated ★ 2.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0