Titles you rated
Anna KareninaRated ★ 5.0
To Kill a MockingbirdRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Sliding DoorsRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 4.0
Little JoeRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.0