Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 4.0
GloryRated ★ 2.0
SacrificeRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 2.5
The PatriotRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 2.5