Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
The Last ExorcismRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Fifth EstateRated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The Lone RangerRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5