Titles you rated
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
EarthRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5