Titles you rated
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5