Movies
Ratings
100
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 4.0
DemonicRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Paranormal Activity: The Ghost DimensionRated ★ 4.5
PossessedRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The DealRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0