Titles you rated
A Christmas CarolRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 1.5
The SmurfsRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 5.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 5.0
BoltRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.5