Titles you rated
Come Back AliveRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
I Have a LoverRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.0