Series
Ratings
78
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Singles' InfernoRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 2.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5