Movies
Ratings
60
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.0
The Devil's ViolinistRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0
Saga of Tanya the Evil the MovieRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
ShadeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5