Series
Ratings
12- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 1.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Kemono FriendsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0