Movies
Ratings
228
No Strings AttachedRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 0.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0