Titles you rated
Innocent WitnessRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.5
More than BlueRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 3.0