Movies
Ratings
153
AkiraRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 2.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
LucaRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 1.5
Notting HillRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0